İstanbul Brandacı

Tente

Market Tentesi

Market tentesi market ve avm ler için ideal bir üründür. Marketlerin manav reyonlarında ve marketin dış kısmında kalan tüm reyonlarda rahatlıkla kullanılabilir.

Elektrikli ve manüel seçenekleri mevcuttur. Bu sistemdeki tente Otomatik ve motorlu olan modeldir.

Mafsallı tente sistemleri ve sabit tentelerde marketlerde kullanılabilir.

Uygun fiyatlı market tenteleri için bizimle iletişime geçiniz. Market tentesi modelleri % 40 indirimli fiyatlar hizmetinizde.

Market tentesi modelleri % 40 indirimli fiyatlar 

 

Elektrikli Işıklı Tente

Elektrikli ışıklı tente istanbul tenteci firmamız sizlere alanında uzmanlıkla hizmet veren ve bu hizmeti uygun fiyata sağlayan bir firmadır.

 

Kumandalı Katlanır Tente

Kumandalı katlanır tente restoran tentesi için ideal olan bu ürün yan ve ön kısma şeffaf branda ile kapatılabilir. Kış bahçesi olarak kullanılabilen ürün motorlu ve led aydınlatmalıdır.

Otomatik Tente

Otomatik tente sistemleri en uygun fiyat avantajları ile Cesur branda sistemlerinde. Teras ve balkonlar için ideal katlanır raylı tente sistemleri. Ürünümüz SOMF ve BECKER motor seçenekleri ile satılmaktadır.

Kumandalı ve kendinden aydınlatmalı sistemi ile hem kullanım kolaylığı hemde güneş ve yağmurun olumsuz hava şartlarının keyfini sürmenizi sağlıyor.

Pergola tente sisteminden farkı arka kısımdan duvara montajlanmasıdır. Ön kısımlarda ayak yoktur.

Elektirkli motor kullanılmaktadır. Kullanılan üst branda black out kendi kendini temizleyen bir üründür. Oldukça dayanıklıdır. 40 cm kar yükünü rahatlıkla taşıyan ürünümüz çeşitli opsiyonlar ile satışa sunulmaktadır.

Rüzgar sensörü,güneş sensörü gibi özellikleri sonradan sisteme ekleyebilirsiniz.

Otomatik tente modelleri % 40 indirimli fiyatlar.